Hakkımızda

ServiceMacro , endüstriyel temizlik makinaları satış & servis alanında 20 yılı aşan deneyimin ardından ‘satış sonrası hizmetler’ odağında yeni bir konsept ile kurulmuştur. Hitap ettiğimiz sektörlerin satış sonrası hizmetler ayağında bariz eksikliği hissedilen doğru servis yapılanması ServiceMacro ‘nun kuruluşunun en önemli motivasyonlarından birisidir.

Satış sonrası hizmetler, sektörün maliyet, karlılık ve sürdürülebilirliği için en önemli kısmı ifade etmektedir. Kullanılan ekipmanlarda ve buna bağlı yedek parça , sarf tüketimlerde dışa bağımlılığımızı azaltmak , maliyet kontrolü ve standartlarımız için oldukça gereklidir. ServiceMacro, sektörde eksikliği hissedilen tüm süreçleri içselleştirmiş ve gereğini yerine getirmek üzere yola koyulmuştur.İthalat ile büyüyen pazarda ekipmanlar düzgün yönetilemezse pahalı ürünlerle dolu bir hurdalık oluşturur. ServiceMacro, bu durumun önüne geçerek ekipmanların optimum süre kullanılması ve sonrasında çevresel sürdürülebilirlik gayesi ile geri dönüşümünü sağlamayı hedeflemektedir.

ServiceMacro olarak insan kaynağına yatırım noktasında hedefimiz ; makina, ekipman ve diğer ürünleri kullanan operator yahut saha personellerine gerekli eğitimi sağlamak , devamında da sertifikasyon süreçlerini tamamlayıp pazarın insan kaynağı değerine katkıda bulunmaktır.

ServiceMacro; alanında marka bağımsız total tedarikçi ve servis sağlayıcıdır. Servicemacro.com markası ile teknik servis hizmetini verdiği tüm ürünlerin satış / kiralama / 2.el satış operasyonunu yürütmektedir. Servicemacro.com, güçlü satış sonrası operasyonu ile pazara sunduğu ürünlere ve hizmet verdiği firmalara değer katmaya devam etmektedir.

SERVICEMACRO.COM | SERVİCE MACRO MAKİNA SERVİS HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.


Adres:

İkitelli OSB Metro İş Merkezi Kat:-1 No:3 34490
Başakşehir - İSTANBUL

E-Posta:
info@servicemacro.com

Telefon:
+90 212 703 33 10